Jedną z najpopularniejszych strzelanin komputerowych jest CS. Obecnie mamy do czynienia z kolejną odsłoną w nowej szacie graficznej. Jednak sam Counter-Strike jest na rynku już od wielu lat. Na samym początku powstał jako wykonany przez fanów mod do gry Half-Life. Z czasem, gdy ten tytuł stawał się coraz bardziej popularny, zaczęły się zmagania dla najlepszych w nim. Zwykle najlepsza drużyna albo wygrywała pieniądze, albo inne ciekawe nagrody warte uwagi. Tak też wyrastał w Polsce e-sport.

Dzisiaj gramy w bardziej dopracowaną, kolejną wersję Counter-Strike. Dzisiaj mnóstwo ludzi zmaga się wspólnie w tej strzelaninie. Wielu ludzi gra tak dobrze w nią, że jest w stanie utrzymać się tylko z tego. Jest to marzenie wielu młodych osób, które niczego tak na świecie nie pragną, jak zarabiania dużych pieniędzy z grania w gry komputerowe. Dlatego też jak grzyby po deszczu pojawiają się nowe zespoły, turnieje, ligi itd. Także obecnie na rynku jest znacznie większy wybór sprzętu typowo kierowanego dla graczy na najwyższym poziomie. Nie dziwią tutaj bardzo drogie i precyzyjne myszki czy niezawodne klawiatury mechaniczne.

By lepiej grać w popularnego CS’a można robić różne rzeczy. Z pewnością ważne są tu umiejętności i doświadczenie. Im będziemy więcej grać z ludźmi, którzy są na naszym poziomie lub wyższym od nas – tym będziemy sami stawali się coraz lepsi. Jednak same treningi i gra to nie wszystko.

Liczy się także nas sprzęt! Najważniejsze jest to, aby sama gra działała nam bardzo szybko, gdyż nawet minimalne opóźnienia względem innych graczy to ogromna przewaga dla przeciwnika. Jak zwiekszyc fps w cs go? Na początek warto obniżyć wszelkie efekty i dodatki graficzne w samej grze. Z pewnością przyczyni się to do zwiększenia klatek na sekundę oraz do ogólnej poprawy płynności gry. Możemy także poszperać w ustawieniach naszej karty graficznej. Można wyłączyć opcję „synchronizacja pionowa”. Jeśli mamy taką możliwość to możemy przestawić priorytet naszej karty graficznej z wyglądu na jakość. Takie proste sztuczki powinny pomóc nam zwiększyć ilość fps w grze.

www.4emotion.pl/

[Głosów:0    Średnia:0/5]
PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułPodanie.
Następny artykułObierz mango samodzielnie

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here