Idealny prezent to taki, który ma związek z pasjami i charakterem danej osoby. W ten sposób pokazujemy, że znamy jej zainteresowania i zwracamy uwagę na to, co lubi. Oto kilka pomysłów na świąteczny podarunek dla chłopaka, które idealnie wpisują się w tę zasadę.

Praktyczne i oryginalne

Poszukiwania prezentu dla ukochanego warto zacząć od analizy jego osobowości oraz zainteresowań. Co lubi, czym się zajmuje, co sprawia mu radość oraz jakimi przedmiotami się otacza. Mając na uwadze charakter i zainteresowania swojego partnera, o wiele łatwiej znajdziemy dla niego coś, co faktycznie go ucieszy. Zdarza się, że musimy odłożyć na bok własne preferencje, jeżeli nasza druga połówka interesuje się czymś, co niekoniecznie nam samym sprawia przyjemność. Jednak udany podarunek powinien być skupiony wokół pasji obdarowywanego lub wokół łączącego was uczucia, wspólnej historii i relacji.

Sprawdzone, świąteczne inspiracje

Wiele interesujących pomysłów na prezent znajdziesz na specjalnie przeznaczonych do tego stronach. Jednym z najlepszych miejsc w sieci, sprawdzającym się przy szukaniu oryginalnych podarunków, jest forhim.pl. To sklep internetowy oferujący akcesoria i gadżety przeznaczone wyłącznie dla mężczyzn. Znajduje się tam przydatny podział na kategorie, m.in. zakładka „dla chłopaka”, a także podział na pasje i zawody, które wykonuje dana osoba, np. żołnierz, marynarz, informatyk, a w przypadku zainteresowań dostępne są zakładki takie jak podróżnik, sportowiec, majsterkowicz, muzyk itd. To zdecydowanie ułatwia poszukiwania spersonalizowanego podarunku, czyli wybieranego z myślą o konkretnej osobie.

Wśród dostępnych tam propozycji znajdziemy sporo przedmiotów, na które warto zwrócić szczególną uwagę. Przykładowo, dla palaczy doskonałą opcją będą stylowe, eleganckie zapalniczki ładowane przez USB, albo papierośnice, które zapobiegają łamaniu się papierosów. To dobra alternatywa dla noszenia ich w brzydkich pudełkach, na których obecnie znajdują się dość nieprzyjemne zdjęcia. Poza tym, jeżeli szukamy czegoś równie uniwersalnego i praktycznego, możemy zdecydować się np. na męską kosmetyczkę dobrej marki; specjalne, podróżne etui na koszulę, które sprawi, że ubranie nie pogniecie się (idealne dla panów, którzy unikają prasowania jak ognia); ładnie opakowany zestaw do manicure lub czyszczenia butów (gdy dana osoba lubi dbać o swój wygląd); stylowy pasek ze skóry naturalnej; czy oryginalny kubek, np. z logiem Supermana lub uchem w kształcie rewolweru.

zapalniczka plazmowa
fot. forhim.pl

Prezent od serca

Oczywiście wybrany podarunek nie musi dotyczyć wyłącznie pasji i zainteresowań. Może również odzwierciedlać waszą relację, podkreślić łączące was uczucie. Wśród gadżetów dostępnych na For Him znajdziemy więc np. otwierany brelok z miejscem na dwa zdjęcia. To idealny upominek dla każdego sentymentalnego mężczyzny, a także dla par, które żyją w związku na odległość. Bardzo miłym upominkiem dla osób, które często wspólnie podróżują, będzie również mapa-zdrapka. Można powiesić ją na ścianie i zdrapując wierzchnią folię, zaznaczać miejsca, w których byliście lub do których chcielibyście pojechać.

[Głosów:2    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here