Faceta można przyciągnąć swoim wyglądem. Mężczyźni lubią zgrabne i piękne kobiety. To na nich działa jak magnes, dlatego na pewno warto właśnie tak wyglądać. Każdy mężczyzna ma swój typ kobiety, ale kobiety o kształtach modelek podobają się każdemu. Wyzywający strój to coś, co spodoba się facetowi. Oczywiście tylko wtedy, kiedy chce nas zdobyć, bo później, jeśli będziemy chciały się ubrać podobnie to będzie problem.

Mężczyzna przecież zdaje sobie sprawę z tego jak inni faceci na nas patrzą i będą chcieli tego uniknąć. Można faceta przyciągnąć również swoją inteligencją. Im jesteśmy starsze tym faceci bardziej uwagę zwracają na to czy mają z nami, o czym porozmawiać. To bardzo istotne dla nich, dlatego jeśli mamy wiedzę to mamy o wiele większe szanse na to żeby ich do nas przyciągnąć. Gdyby się udało tak połączyć super wygląd i super inteligencje to każdy facet na ziemi będzie nas.

Nie zawsze się to udaje, ale może akurat my jesteśmy inne i mamy to szczęście? Mężczyźni zwracają uwagę na wiele szczegółów. Na to jak chodzimy, na to jak się ubieramy, na nasz biust, tyłek czy nawet na duże oczy. Lista byłaby bardzo długa gdyby można było wszystko wymienić. Każda z nas ma szanse na poznanie faceta, który jej się podoba, ale czasami to my musimy wykonać pierwszy krok. To nic trudnego i tak naprawdę niczego tutaj nie ryzykujemy, możemy na tym jedynie zyskać.

Kobieta idealna

Mężczyźni lubią kobiety, które mają to coś w sobie. Tego nie da się opisać słowami. Po prostu kobieta, jeśli ma to coś to może liczyć na wielu adoratorów. Taka kobieta nie musi sama się o nikogo starać, bo to mężczyźni przychodzą do niej i chcą z nią rozmawiać i spotykać się. Seksapil jest bardzo ważny i tego nie da się nauczyć to trzeba po prostu mieć. Panowie lubią też, jeśli mamy poczucie humoru. Śmiech to zdrowie, dlatego bardzo ważne jest to żeby można było pooglądać śmieszne filmy czy kabarety.

Jeśli nie mamy poczucia humoru to musimy sobie szukać takiego mężczyzny, który ma podobne podejście do tej sprawy jak my. Wtedy nie będziemy się ze sobą męczyć i wszystko będzie jak trzeba. Musimy zdobywać wiele cennego doświadczenia, a wtedy szanse, że wreszcie nauczymy się przyciągać facetów do siebie są większe. Jedni będą nami zainteresowani, a inni nie. Nie ma się tym, co przejmować trzeba działać i szukać tego jednego i wymarzonego. Właśnie taki większość z nas obiera sobie cel i trzeba zrobić wszystko żeby można było go osiągnąć. Czy nam się to uda czy nie to się o tym już same musimy przekonać?

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here