W dzisiejszych czasach żeby zarabiać nie trzeba nawet wychodzić z domu, dzisiejsza technologia daje możliwości zarabiania nie wychodząc z własnego domu, jest wiele sposobów by zarobić. Jedni wybierają, stworzenie własnego kanału w serwisie Youtube, inni prowadzeniem strony internetowej bądź sklepu. Możliwości jest bardzo wiele. Jedną z nich jest prowadzenie bloga, każdy się zastanawia jak założyć bloga, w sieci znajdziemy bardzo dużo poradników jak założyć bloga, niektóre są dobre niektóre złe.

Aby założyć bloga potrzebny nam jest przede wszystkim cela, dlaczego chcemy to zrobić oraz temat, o którym będzie nasz blog. Mój najlepszy przyjaciel zawsze mówi „rób to co kochasz i bądź w tym najlepszy ze wszystkich” . Nawiązujący, musimy robić to co kochamy ponieważ da nam to najwięcej szczęścia i motywacji do działania. Mamy do wyboru dużo różnych tematów, możemy stworzyć blog o nas, o naszych przeżyciach o życiu. Ale tez możemy pisać o czymś zupełnie innym np. jeśli od dziecka interesujemy się grami i wszystkim, co z nimi związane to bardzo dobra nisza do blogowania, granie w gry i opisywanie swoich przeżyć. Możemy powiązać to razem z kanałem na Youtube i mamy świetny pomysł na biznes i będziemy robić to co kochamy. Sposobów aby zacząć pisać bloga jest kilka, są darmowe oraz płatne. W przypadku darmowych rozwiązań dostajemy do wyboru domenę, lecz jest ona z dopiskiem platformy, na której będzie się znajdował blog oraz nie będziemy mieli takiej wolnej ręki jak w przypadku płatnej opcji. Płatna opcja natomiast daje nam praktycznie nieograniczone możliwości, tworzymy wszystko tak jak tylko chcemy. Oczywiście możemy posiłkować się już gotowymi szablonami jak ma wyglądać nasz blog lub stworzyć coś zupełnie nowego, coś co będzie się wyróżniało z setek innych blogów. Indywidualizm jest bardzo wyczekiwany w tym fachu.

Podsumowując, jest wiele możliwości, w jaki sposób można zarabiać przy pomocy komputera. Jeśli ktoś się zastanawia jak założyć bloga, znajdzie w internecie odpowiedź na to pytanie. Jest to jedna z bezpieczniejszych opcji, ale za to bardzo wolna w rozwoju.

workshopofnature.pl/

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here