Prosto – marka nie tylko dla fanów hip-hopu

0
615

Prosto to marka, która od kilku lat podbija rynek bluz w hip-hopowym i bardzo luźnym stylu. Stała się również pewnego rodzaju modowym wyznacznikiem młodzieży z kręgów „ulicznych”, dzięki czemu podbija rzeszę fanów na cały, świecie. W 2003 roku w Warszawie powstała z inicjatywy Wojtka „Sokoła” Sosnowskiego działalność wytwórni hip-hopowej Prosto poszerzyła się o linię ubrań dla fanów rapu i kultury ulicznej w Polsce. Prężnie rozwijająca się, zbudowana przez członka składu WWO, marka odzieżowa to dziś najbardziej znane logo w środowisku streetwearowym w naszym kraju.

Ubrania wraz z muzyką

Wytwórnia Prosto zrzesza znanych artystów tworzących muzykę z kręgu hip-hop oraz promuje ich działalność. Na swoim koncie ma już wiele muzyków, którzy odnieśli sukces, dzięki pomocy wytwórni. Prosto skupia się na promocji płyt artystów, jak i na ich działalności na YouTubie. Swój czynny udział w nagraniach pod szyldem Prosto ma też w swoim dorobku sam założyciel marki – Sokół. Co jakiś czas wydawana jest także kompilacja z serii Prosto Mixtape, która zbiera najlepszych producentów i raperów z Polski na jednej płycie.

Linia odzieżowa jest dopełnieniem działalności wytwórni, która pojawiła się w 2003 i roku i od tamtego czasu stała się niejako wizytówką ulicznej kultury rapu. Początkowo marka była promowana jedynie w teledyskach twórców, nad których produkcją czuwała wytwórnia. To pozwoliło na rozszerzenie się działalności firmy, dzięki czemu Prosto zaczynało zyskiwać swoją popularność wśród kręgu artystów polskiej sceny hip-hopu. Dzięki materiałom najwyższej jakości bluzy zostały docenione również pośród odbiorców i słuchaczy muzyków, dzięki czemu szybko udało im się trafić również do popkulturowego mainstreamu.

Cechy rozpoznawalne marki Prosto

Najbardziej popularny motyw na ubraniach to nadrukowany napis PROSTO oraz charakterystyczny herb marki. Pojawia się przy okazji każdej kolekcji wypuszczanej przez producenta. Prosto wychodzi także naprzeciw potrzebom klientów i dopasowuje się do obecnych trendów, dzięki czemu można kupić również spodnie, zarówno te o luźniejszym kroju, jak i klasyczne joggery. Marka dba też o dodatki do codziennego ubioru takie jak portfele, torby treningowe, czapki z daszkiem i na zimę i wiele, wiele innych streetwearowych akcesoriów. Prosto uzyskuje przewagę na rynku, dzięki materiałom świetnej jakości oraz wyklarowaniu swojego własnego i niepowtarzalnego stylu, dzięki czemu zyskuje rzeszę fanów nie tylko w Polsce, ale i na całym świecie.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here