Oczywiście najlepiej dostosować zapach dla samej siebie, ale kiedy przychodzi do zakupu perfum dla siebie pojawia się pewien problem. Ile razy zdarzyło się, że słyszycie od jakiejś koleżanki, siostry lub mamy, że dana perfuma ma szalenie ciekawy zapach, kiedy wam nie za specjalnie przypadł do gustu. Dzieje się tak, dlatego, że perfumy pachną zupełnie inaczej na każdej kobiecie. Dodatkowo istotną rolę odgrywa też  pora roku, osobiste upodobania, a nawet samopoczucie w danym momencie.

Przeczytaj też: https://www.e-warsaw.pl/dealne-perfumy-dla-kobiety/

Jak poradzić sobie z tym problemem?

Najlepiej poradzić się kogoś, kto się na tym zna. Konsultantki w perfumerii posiadają wiedzę na temat zapachów perfum i na pewno pomogą Ci przy wyborze tego, co z pewnością bardzo Ci się spodoba. Warto wiedzieć, że wieczorne perfumy powinny być o wiele bardziej intensywne od tych, których będziemy używać na codzień. 

Idealne perfumy dla kobiety – co wybrać? 

Ciężko się zdecydować, kiedy na półkach drogeryjnych już same opakowania kuszą swoim wyglądem wizualnym. Przeróżne flakony i buteleczki, można zakochać się w nich już od samego patrzenia!Wiemy że nie powinniśmy oceniać książki po okładce. Czym więc kierować się podczas wyboru perfum?

  • Osobowość a perfumy – osobowość osoby dla, której wybieramy perfumę odgrywa bardzo ważną rolę. To czy osoba jest nieśmiała, czy jest energetyczna zależy od tego jaki zapach będzie pasował do osoby. 
  • Stereotypy – nie kieruj się nimi, nie każda blondynka o niebieskich oczach, lubiąca kolor różowy będzie lubiła perfumy o słodkim zapachu. Postaraj się dobrać perfumy do temperamentu, a nie do wyglądu. Bardzo często może okazać się, że osoba lubiąca muzykę metalową wygląda potulnie jak baranek.
[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here