Jeśli by tak odpowiedzieć bez zastanowienia to przecież kochać nie może i dlatego zdradza. Niestety jest to o wiele bardziej złożony problem i inaczej to może wyglądać. Oczywiście może być tak, że dwoje ludzi związało się po mają dziecko i miłości żadnej między nimi nie ma. Wtedy są zdrady z jednej i drugiej strony. Trudno powiedzieć, po co takie osoby są ze sobą, ale są. Czasami rodzice tego wymagają, a czasami otoczenia.

W większości przypadków zdarza się tak, że mąż szuka dla siebie tego, czego nie ma w domu. Ma kochającą żonę to znaczy dba o niego, dba o dzieci, w domu niczego nie brakuje, ale nie ma między innymi bliskości. To ciekawe, że można kogoś kochać, ale jednocześnie z nim nie współżyć. Bardzo często kobietom zmienia się to po ciąży. Do tej pory były kochankami dla swoim mężów, ale teraz nie chcą się w ogóle do nich zbliżać.

Niestety to nie jest odosobniony przypadek tylko jest ich bardzo dużo. Wystarczy poczytać, co mówią na forach internetowych panowie żeby się przekonać, że mało, kto takiego problemu nie ma. Mężczyzna ma swoje potrzeby seksualne i mimo że bardzo kocha swoją żonę to będzie szukał zaspokojenia tych potrzeb. Może rozmowa pomoże? Byłoby dobrze gdyby tak było, ale najczęściej z rozmowy nic nie wynika. Jeśli dochodzi do jakichkolwiek zmian to trwają one kilka dni i żona wraca do tego, co robiła wcześniej.

To się źle kończy

Zaskakujące jest to, że żona widzi, co się dzieje i wie, jakie będą tego konsekwencje, ale nic z tym nie robi. Przecież teraz, jeśli nie jest jeszcze za późno można porozmawiać i powoli naprawiać swoje stosunki. Później będzie już za późno. Kto będzie winny, jeśli dojdzie do zdrady? Oczywiście według większości osób mężczyzna, bo mógł się rozwodzić, a nie zdradzać. Nie wszystko i nie wszystkich daje się oceniać ta samą miarą.

Trzeba się zagłębić w problem żeby wiedzieć, kto jest winny, a kto nie. W każdym takim przypadku kwestią czasu jest rozwód. Jeśli kobieta będzie zaskoczona, że do niego dochodzi to trudno będzie to w jakiś racjonalny sposób wytłumaczyć. Odsunięcie całkowicie od siebie męża nigdy dobrze się nie kończy chyba, że mąż ma dokładnie takie samo podejście do tego temu. Wtedy nie będzie zdrad i będą sobie żyć od tak z dnia na dzień.

Jeśli mężczyzna, który jest samotny jeszcze nie zdarza to tylko, dlatego że nie miał okazji. Może nadarzyć się jutro albo za rok. Można śmiało powiedzieć, że to jest tylko kwestią czasu. Nie każdy potrafi rozumieć, że można być w związku małżeńskim, ale można jednoczesne być bardzo samotnym.

[Głosów:58    Średnia:2.8/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here