To wszystko będzie zależne od tego, o jakim facecie mówimy. Jeśli to mężczyzna, który nie chce się zakochać, bo ma chęć tylko na przygodę to będzie to bardzo trudne. Miłości się podobno nie wybiera i nie wszystko można przewidzieć. Może być tak, że spotkamy się z chłopakiem pierwszy raz i będzie to miłość od pierwszego wejrzenia. Może się tak zdarzyć, że trzeba będzie nad miłością popracować znacznie dłużej.

Nie da się tego przewidzieć, dlatego trzeba będzie zastanowić się jak to zrobić. Na pewno w przypadku facetów liczy się wygląd kobiety. Jeśli będzie śliczna i urocza to szanse, że ktoś od razu się w niej zakocha będzie bardzo duża. W przypadku kobiet, które nie chcą w ten sposób zdobywać faceta trzeba będzie postarać się w inny sposób. Można spotkać mężczyzn, dla których liczy się również inteligencja kobiety. Jeśli jesteśmy mądre i inteligentne to nie będziemy miały z tym problemów.

Jeśli jednak nie należymy do takiego grona to będzie nam trudno z facetem, który zwraca na to uwagę. Kobieta, jeśli chce żeby mężczyzna się w niej zakochał to musi się zmienić. Musi inaczej mówić, chodzić i się zachowywać. Problem polega na tym, że to jest często tylko gra. Jak to wygląda później? Jeśli mężczyzna się w niej zakocha to wszystko wraca do normy i nie jest takie jak dawniej. Gorzej, jeśli ta miłość bardzo szybko kończy się ślubem i wtedy niestety, ale odwrót jest bardzo trudny. Czy często się tak zdarza? Niestety dla wielu mężczyzn bardzo często.

Rozkochujemy go w sobie

Trzeba będzie rozmawiać z nim i dawać mu dokładnie to, czego oczekuje. Trzeba tylko wiedzieć jak się za to zabrać. Czasami wszystkie nasze próby niczego nie wnoszą. Pamiętajmy o tym, że zdobycie faceta to nie koniec. Teraz trzeba będzie tak robić żeby można było go przy sobie utrzymać. Niepielęgnowana miłość niestety nie przetrwa i trzeba mieć tego świadomość. Szybko się skończy i mężczyzna pójdzie do kogoś innego. Musimy o tym zawsze pamiętać, ale wiele kobiety niestety ma krótką pamięć.

W momencie, kiedy dowiadują się, że on ma kogoś innego są zszokowane, bo nie były na to przygotowane. Wszystko się może wydarzyć i trzeba mieć tego świadomość. Czasami o wiele łatwiej będzie kogoś w sobie rozkochać niż później tę miłość pielęgnować. Niestety, ale tak to wygląda w codziennym życiu. Gdybyśmy się zachowywali cały czas tak jak w dniu zakochania to nasze życie byłoby piękne. Mało, komu się to udaje, dlatego może my powinnyśmy o to walczyć? Nie zawsze trzeba będzie robić dokładnie to wszystko, co inni.

[Głosów:2    Średnia:4.5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here