Polska to piękny kraj, który zdecydowanie warto zwiedzać. Jeżeli chcemy spędzić ciekawe wakacje, to nie musimy wybierać się od razu za granicę. Gdzie warto wybrać się w Polsce? Przedstawiamy wybrane najciekawsze miejsca w naszym kraju. Zapraszamy na wycieczkę po polskich perełkach turystycznych.

Rozlewiska Narwi   

To jedno z najpiękniejszych miejsc w naszym kraju, w szczególności od Suraża do Rzędzian, gdzie znajduje się Narwiański Park Narodowy. Narew, przepływająca przez ten obszar, nazywana jest polską Amazonką. W tym parku można wybrać się na spływy kajakowe albo poznawanie okolicy łodziami pychówkami. Dolina Narwi to również skupisko ptaków wodnych i błotnych i prawdziwy raj na ziemi dla fanów ich podpatrywania.   

Wrocław  

Dla miłośników miasta polecamy zwiedzanie Wrocławia. To dokonały kierunek na wycieczkę z dziećmi. Maluchy będą zachwycone poszukiwaniem krasnali. Bamboszek, Szczęśliwek i wiele ich przyjaciół… W mieście jest około 300 takich skrzatów znajdujących się w różnych zakątkach, w uliczkach czy na rynku. Dobrym okresem na wycieczkę po tym urokliwym mieście jest wrzesień, w którym organizowany jest Festiwal Krasnoludków z wieloma atrakcjami, animacjami i konkursami. We Wrocławiu warto zobaczyć również Afrykanarium, w którym jest najstarszy w naszym kraju ogród zoologiczny. Można tam podziwiać niezwykłą faunę i florę, np. krokodyle, pingwiny, płaszczki czy hipopotamy. Będąc we Wrocławiu, warto także odwiedzić Hydropolis, czyli wystawę w zabytkowym budynku z przewodnim motywem wody. To fantastyczna, multimedialna podróż do głębi oceanicznych i zamieszkujących je zwierząt.   

Dolina Pięciu Stawów Polskich           

To piękne miejsce nie tylko dla miłośników gór. Na tym obszarze jest najwyżej położone schronisko, najgłębszy Staw – Wielki Staw, najwyższy szczyt – Kozi Wierch i największy wodospad, czyli Wielka Sikawa. Dolina Pięciu Stawów to punkt ma liście każdego pasjonata górskich wędrówek. 

Czas na wyjazd!

Zdecydowaliśmy się na ciekawe spędzenie weekendu, ale niestety nie mamy wystarczających środków finansowych na ten cel? Czy musimy zrezygnować z naszych planów? Czy istnieje jakieś inne wyjście? Otóż pomocna może okazać się szybka pożyczka. Jej główne zalety to szybka dostępność i możliwość spłaty w niewielkich ratach. Pamiętajmy jednak, że szybka pożyczka wymaga spłaty w przyszłości. Z tego względu upewnijmy się, czy szybka pożyczka nie będzie stanowiła zbyt dużego obciążenia dla posiadanego budżetu domowego. Każde zobowiązanie zaciągajmy z głową!    

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here