Praca w branży motoryzacyjnej może być spełnieniem marzeń osób, które samochodami interesują się od zawsze. Skierowana jest do ludzi, którzy doskonale znają się na rzeczy, śledzą nowinki z branży i pragną łączyć pracę z zainteresowaniami. BMW oferuje taką możliwość wszystkim osobom, które chcą wziąć sprawy w swoje ręce i rozpocząć nowy, zdecydowanie lepszy etap swojego życia. Marzysz o lepszej płacy, godziwych warunkach pracy oraz możliwości rozwoju? Jesteśmy w stanie zagwarantować Ci to wszystko, a nawet jeszcze więcej!

Czy praca może dawać satysfakcję?

To pytanie, które nurtuje wiele osób. Szczególnie młodych, które właśnie zakończyły swoją edukację i stanęły przed problemem znalezienia odpowiedniej dla siebie pracy. Duża część z nich po prostu nie wierzy w to, że praca może dawać codzienne zadowolenie, adekwatne do poświęcenia zarobki oraz przyjemną atmosferę na co dzień. Jednak jest to możliwe, o czym mogą przekonać się osoby wchodzące w skład ekipy Bawaria Motors: https://www.praca-dealerbmw.pl/home/oferty-pracy/

Marka, której nikomu nie trzeba przedstawiać

Bawaria Motors to producent samochodów klasy premium, który jest znany oraz bardzo ceniony na całym świecie. Również w Polsce cieszy się ogromnym uznaniem wśród osób, które stawiają na luksus oraz najwyższą jakość. BMW może poszczycić się wieloletnim doświadczeniem w branży, a także nieustannym rozwojem, co gwarantuje mu pozycję lidera. Czy chciałbyś pracować na sukces jednej z najbardziej rozpoznawalnych na świecie marek? Czy interesujesz się motoryzacją i właśnie z tym pragniesz związać swoją przyszłość? Jeśli tak, zapraszamy do poznania przygotowanej przez nas oferty.

Co oferujemy?

Zapewniamy pracę na licznych stanowiskach związanych z zarządzaniem, sprzedażą oraz serwisem. Proponujemy świetne wynagrodzenie stałe oraz liczne premie uznaniowe, które z pewnością spełnią Twoje oczekiwania. Ponadto proponujemy możliwość uczestnictwa w licznych szkoleniach, abyś mógł poszerzać wachlarz swoich możliwości oraz rozwijać zainteresowania dotyczące motoryzacji.

Czego oczekujemy?

W zamian oczekujemy ambicji, zaangażowania, pasji. Czekamy na zgłoszenia od osób komunikatywnych, które wyróżniają się kulturą osobistą, a także znajomością języków obcych. Wierzymy, że jesteś osobą samodzielną, która nie ma również problemu z pracą w grupie. Wymagamy od Ciebie prawa jazdy kategorii B, a także miłej aparycji. Jeżeli nie posiadasz doświadczenia w branży, wszystkiego Cię nauczymy – wystarczy, że będziesz chętny.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here