Roboty odkurzające to urządzenia, które absolutnie zrewolucjonizowały sprzątanie. Teraz nasz domowa podłoga może być czysta bez wysiłku domowników. Nic więc dziwnego, że coraz więcej osób decyduje się na zakup odkurzacza automatycznego. Jaki model sprawdzi się najlepiej? 

Jeśli do tej pory sprzątanie podłóg było dla nas udręką, to robot odkurzający bez wątpienia całkowicie skradnie nasze serce. W większości domów kurz pojawia się na powierzchniach dosłownie w mgnieniu oka. Jednego dnia odkurzamy, a następnego znów na podłodze widoczne są różnego rodzaju drobinki. Każdy zgodzi się z pewnością, że jest to niebywale frustrujące. A co mają powiedzieć właściciele czworonogów? Tutaj, by zachować porządek, nieustannie należy zbierać kłęby sierści. Większość z nas nie ma jednak czasu, by codziennie odkurzać dokładnie cały dom. W końcu inne obowiązki same się nie wypełnią, a sprzątanie tak. W tej chwili większość osób z pewnością przeciera oczy ze zdumieniem. Tak — sprzątanie może się zrobić samo. To możliwe dzięki robotom odkurzającym. Są sterowane zdalnie i mogą efektywnie pracować, nawet kiedy nie ma nas w domu. Jaki odkurzacz automatyczny warto wybrać?

Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop Pro — odkurzacz i mop w jednym

Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop Pro to inteligentne urządzenie sprzątające, które radzi sobie nawet z dużymi zabrudzeniami. Jest niezwykle nowoczesne, co przejawia się zarówno w jego działaniu, jak i unikalnym i minimalistycznym designie. Mi Robot to jednak nie tylko automatyczny odkurzacz. Urządzenie wyposażone zostało bowiem również w funkcję mopa. Można więc śmiało stwierdzić, że są to dwa produkty w jednym. Robot Xiaomi posiada aż trzy tryby pracy. Po jego włączeniu możemy ustawić program odkurzania oraz mopowania, ale także każdą z tych czynności z osobna. Nie ma więc wątpliwości, że odkurzacz Xiaomi to sprzęt idealny dla osób ceniących sobie praktyczne rozwiązania.

Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop Pro wyróżnia się bardzo dużą mocą ssania. Dzięki temu sprząta niezwykle precyzyjnie nawet najdrobniejsze zabrudzenia. Co więcej, doskonale radzi sobie ze sprzątaniem miejsc problematycznych, takich jak krawędzie przy ścianach. Robot Xiaomi wyposażony został w akumulator o pojemności 3200mAh, dzięki czemu może on pracować nieprzerwanie przez 110 minut. Po rozładowaniu natomiast samodzielnie wraca do stacji ładującej.

iRobot Roomba e5 — zaawansowana technologia czyszczenia

Jeśli zależy nam przede wszystkim na jakości urządzenia, to iRobot Roomba e5 spełni wszystkie nasze oczekiwania. Model ten nie bez powodu uważany jest za jeden z najpopularniejszych i najlepszych odkurzaczy automatycznych na rynku. Przede wszystkim, umożliwia on niebywale skuteczne sprzątanie. Dzięki unikalnej budowie i rozmieszczeniu mechanizmów czyszczących Roomba e5 doskonale radzi sobie ze sprzątaniem niemal wszystkich powierzchni. Co najważniejsze, robot odkurza nie tylko panele, czy kafle, ale i dywany. Warto to podkreślić, gdyż większość konkurencyjnych modeli nie dysponuje taką funkcją.

Niewątpliwym atutem urządzenia iRobot Roomba e5 jest łatwość dostosowania jego działania do indywidualnych potrzeb. Za pomocą aplikacji szybko zaprogramujemy obszar jego pracy. Co więcej, zaawansowane czujniki pozwalają urządzeniu sprawnie omijać wszelkie przeszkody.

Odkurzacz automatyczny do domu — który sprawdzi się najlepiej?

Wybór dobrego odkurzacza automatycznego w dużym stopniu zależny jest od naszych indywidualnych potrzeb. Zanim więc zdecydujemy się na konkretny model, Przemyślmy, czego tak naprawdę oczekujemy od robota sprzątającego. Co więcej, warto przy wyborze wziąć pod uwagę także długość pracy baterii. Szczególnie jeśli metraż naszego mieszkania jest spory. Bardzo istotnym parametrem jest oczywiście również moc. Duży wybór wśród nowoczesnych odkurzaczy automatycznych znajdziemy na https://www.oleole.pl/odkurzacze-automatyczne.bhtml.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here