Nie wiem czy komukolwiek przytrafiło się coś podobnego lub czy zna kogoś kto miał taki sam problem jak ja. Postanowiłam nagłośnić tą sprawę, ponieważ mój problem ciągnie się od czterech miesięcy i nie widać żeby miał się w najbliższym czasie skończyć.
Jak wcześniej napisałam od czterech miesięcy, wydzwania do mnie średnio dwa razy dziennie nieznany numer. Przez pierwszy miesiąc próbowałam oddzwonić, ponieważ prowadzę sprzedaż odzieży przez internet i myślałam że to może jakiś potencjalny kupiec, jednak było słychać tylko automatyczną sekretarkę. Kolejny miesiąc ciągłego napastliwego wydzwaniania do mnie ignorowałam poprzez wyłączenie dźwięków w telefonie. Kontaktowałam się z wszystkimi moimi znajomymi, czy ktoś z nich ma może znajomego o tych numerach, jednak bezskutecznie. Może ktoś z was wie jak sprawdzić do kogo należy numer telefonu komórkowego???
Od razu powiem, że próbowałam szukać informacji o tym numerze na stronach internetowych, nic jednak nie było. Ale szczerze powiem, że informacje których się naczytałam na internecie, sprawiły że zaczynam się trochę obawiać mojego telefonicznego prześladowcy. Może to jakiś zboczeniec,albo złodziej, który może ukraść moje dane przez jakąś aplikację w telefonie. Nie mam pojęcia kto to może być, a z racji że mam dobrze prosperującą firmę spodziewam się najgorszego.
Po trzech miesiącach, już nie wytrzymałam i poszłam z tym na policję, tam się niestety ale rozczarowałam zaangażowaniem władz. Nie powiem ale sprawdzili numer mojego prześladowcy w swoim rejestrze przestępców, jednak nie widniał u nich, czyli dla nich nie był żadnym przestępcą, wręcz się śmiali że to powie jakiś adorator, i że powinnam mu dać szansę. Niestety ale póki co to jest mała szkodliwość czynu i za takie coś jaszcze nikogo nie zamykają, więc jedynie jak mi mogli pomóc to zapisując sobie jego numer w razie jak by jeszcze kogoś prześladował, kto by się do nich zgłosił.
Może macie jakieś pomysły,co zrobić żeby przestał mnie prześladować??? Najgorszą opcją dla mnie jest zmiana numeru telefonu, bo jak napisałam wcześniej prowadzę sklep, a przy zmianie numeru stracę wszystkie kontakty.

www.sfora.pl/

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here