Telefon stał się urządzeniem, bez którego wiele osób nie wyobraża sobie codziennego funkcjonowania. Korzystamy z niego w pracy, do komunikowania się ze znajomymi, a dzięki powszechnemu dostępowi do Internetu szybko znajdziemy niezbędne informacje. Dzięki specjalnej aplikacji możemy również za pomocą smartfona kupić bilety MPK w Zgierzu.

Dlaczego warto zainstalować aplikację mPay?

Odpowiednie oprogramowanie instalowane w telefonie może znacznie ułatwić codzienne życie. Jednym z takich udogodnień jest aplikacja mPay, dzięki której kupimy bilety MPK z Zgierzu. Intuicyjny interfejs sprawia, że obsługa jest bardzo prosta, a ze sfinalizowaniem transakcji poradzą sobie bez problemu nawet początkujący użytkownicy.

Dlaczego warto się na nią zdecydować? To proste – mPay pozwala kupować bilety komunikacji miejskiej w Zgierzu bez konieczności stania w kolejkach do stacjonarnych punktów sprzedaży, a tym samym uniknąć stresu, że nasz autobus odjedzie. Ponieważ działa ona przez cały dzień, również w święta oraz niedziele, a więc kiedy kioski nie funkcjonują, możemy uniknąć mandatu za brak biletu.

Jak kupować bilety komunikacji miejskiej w Zgierzu przez telefon?

Po zainstalowaniu aplikacji i zasileniu wirtualnego portfela lub podpięciu karty płatniczej wystarczy wybrać miasto, ulgę, rodzaj biletu i sposób płatności, aby sfinalizować transakcję. Nie ma potrzeby drukowania żadnych dodatkowych potwierdzeń, dlatego bilet równie dobrze można kupić nawet po wejściu do pojazdu. W razie kontroli wystarczy w aplikacji pokazać ostatnio nabyty bilet poddawany weryfikacji.

Całość jest nie tylko wygodna w użytkowaniu, ale również bezpieczna – każda transakcja pozwalająca kupować bilety komunikacji miejskiej w Zgierzu potwierdzana jest własnym kodem mPay PIN, dlatego nawet w razie zgubienia telefonu środki pieniężne przypisane do aplikacji pozostają bezpieczne.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here