Za atrakcyjny uchodzi wyraźnie powiększony biust, a nawet wiele osób, kobiet i mężczyzn, uważa, że im większe są kobiece piersi, tym lepiej. Na pewno jest to pociągający element kobiecego ciała, zwracający uwagę mężczyzn, a także poprawiający proporcje kobiecej sylwetki, co ma znaczenie w każdej sytuacji. Nic więc zatem dziwnego, że wiele pań zastanawia się, jak powiększyć swoje małe piersi, szukając na to przede wszystkim naturalnych sposobów.

Dlaczego naturalne powiększanie biustu jest lepsze niż operacja?

Na pewno wiele osób pomyśli, że jest przede wszystkim tańsze, ale kwestie finansowe nie są jedynymi, dla których warto szukać naturalnych metod powiększania biustu. Nie wszystkie panie wiedzą o tym, że nie wystarczy jednorazowo poddać się zabiegowi. Trzeba go potem powtarzać, gdyż implanty zużywają się, niezbędna jest więc ich wymiana na nowe. Ponadto operacja zawsze niesie z sobą ryzyko. Zabieg może się nie udać, piersi mogą wyglądać inaczej niż oczekiwano, a także niezbędna jest dość długa rekonwalescencja. Do tego jeszcze dochodzi ból. Warto również zdawać sobie sprawę z tego, że sztucznie powiększone piersi mogą wyglądać nienaturalne i dawać nieprzyjemne odczucia, zarówno posiadaczce, jak i jej partnerowi. Jest więc wiele powodów, by wpierw wypróbować domowe sposoby na powiększenie biust – a potem ewentualnie myśleć o operacji.

Co może pomóc? Metody powiększania biustu we własnym zakresie

Zwiększenie się rozmiaru piersi może nastąpić na skutek różnych przyczyn, czasem nawet samoistnie. Mogą na to liczyć zwłaszcza panie, które zajdą w ciążę, a potem karmią dziecko piersią – nieraz po tych procesach biust utrzymuje swój większy rozmiar (choć nie zawsze wygląda w pełni atrakcyjnie). Ponadto na naturalne powiększanie biustu można też czasem liczyć, zażywając hormonalne środki antykoncepcyjne, przy czym oczywiście jest to skutek uboczny. Piersi powiększają się też często gdy się przytyje, jeśli więc jakaś pani narzeka na mały biust, a jednocześnie ma niedowagę, to na pewno powinna zwiększyć ilość kalorii w diecie. Realnie działające domowe sposoby na powiększenie biustu mają jednak bardziej klarowną postać. Co można zrobić? Często stosowane metody powiększania biustu to masaże, trzeba jednak wiedzieć, jak je wykonywać – porady można znaleźć w internecie. Znane domowe sposoby na powiększenie biustu to także picie naparów ziołowych, na przykład z kozieradki i czarnuszki.

[Głosów:1    Średnia:2/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here