Sezon festiwalowy zbliża się wielkimi krokami. Czy mimo trwającej pandemii w 2021 roku odbędą się nasze ulubione festiwale? Odpowiedź na to pytanie wciąż jest zagadką. Nie mniej organizatorzy cyklowych imprez są dobrej myśli. W Internecie można już znaleźć terminy konkretnych festiwali, listę artystów i ceny biletów. 

Przeczytaj też: https://www.daysandplaces.pl/festiwale-2021/

Największe polskie festiwale w 2021 roku

Daty i wstępne programy najbardziej popularnych polskich festiwali są już zaplanowane i ogłoszone mediom. Które ze znanych imprez festiwalowych planują wystartować mimo panującej epidemii? 

  • Open’er Festival 2021 – jeden z najbardziej wyczekiwanych festiwali w Polsce. Planowo ma się odbyć między 30 czerwca a 3 lipca. Na terenie lotniska Gdynia-Kosakowo mają wystąpić gwiazdy takie jak: The Killers, Kendrick Lamar, The Chemical Brothers, Twenty One Pilots, A$AP Rocky i Martin Garrix. Za 4-dniowy karnet zapłacimy 649 zł, natomiast jeden wybrany dzień festiwalowy kosztuje 315 zł.
  • Orange Warsaw Festival 2021 – kolejny długo wyczekiwany polski festiwal. Ma się odbyć 4 i 5 czerwca na torze wyścigów konnych znajdującym się na warszawskim Służewcu. W line-upie Orange Warsaw Festival zostali zapowiedziani tacy artyści jak: Tyler, The Creator, Young Thug oraz Brockhampton. Dwudniowy karnet będzie nas kosztował 469 zł, natomiast pojedynczy bilet 309 zł.
  • OFF Festival 2021 – impreza cykliczna odbywająca się co roku w katowickiej Dolinie Trzech Stawów. Od 6 do 8 sierpnia zagrają artyści: Caribou, Mac DeMarco, Alyona Alyona, DIIV, Quinn Christopherson oraz DJ Pytho. 3-dniowy karnet to koszt 369 zł. 

Pozostałe polskie festiwale w 2021 roku

Innymi festiwalami, które ogłosiły swoją aktywność w tym roku, są między innymi: 

  • w czerwcu – Tauron Nowa Muzyka w Katowicach, Hip Hop Festiwal w Gorzowie oraz Charlotta Rock Festival w Słupsku,
  • w lipcu – Supernova Festival w Barcicach,
  • w sierpniu – Salt Wave Festival w Jastarni. 

Zobacz także: http://www.inspeerio.pl/dlaczego-warto-korzystac-netflixa/

 

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here