Każde miejsce, w którym korzysta się ze słomek ze słomy, jest przyjazne środowisku i pomaga ograniczyć zużycie jednorazowego plastiku. Internetowy sklep Slowpack zachęca do skorzystania z naturalnych rozwiązań, które mogą zastąpić tworzywa sztuczne. Sposobem na to mogą być ekologiczne słomki ze słomy do picia, które raz na zawsze pozwolą na rezygnację z plastikowych rurek.

Sklep internetowy Slowpack posiada wielu zadowolonych odbiorców, wśród restauratorów, hotelarzy, oraz innych przedsiębiorców, którzy postanowili dołożyć, choć małą cegiełkę, umożliwiając dbanie o środowisko naturalne, a ponadto wychodzą naprzeciw oczekiwaniom konsumentów. Z myślą o osobach, które zajmują się pracą w gastronomii, powstał sklep Slowpack, który umożliwia szybie i proste zapoznanie się z asortymentem i zakup potrzebnych ekologicznych opakowań i słomek, również w hurtowych ilościach. A to wszystko dostępne w atrakcyjnych cenach.

Dlaczego postawić na słomki ze słomy?

Jednym z powodów, dla których należy postawić na słomki ze słomy, jest ekologia. Ten rodzaj słomek powstaje w naturalnym procesie wzrostu pszenicy. Nie jest konieczne ich dodatkowe przetwarzanie z użyciem energii i innych surowców. Ponadto nie zawierają żadnych sztucznych barwników i dodatkowych składników, które mogłyby mieć negatywny wpływ na środowisko.

Słomki ze słomy są w pełni naturalnym produktem, ponieważ jest to fragment rośliny, czyli element natury. Korzystając z takiej rurki, nie da się zanieczyścić przyrody, ponieważ ona jest jej częścią. To najlepsza alternatywa dla plastiku.

Tego rodzaju słomki są bardzo wygodne w używaniu i posiadają uniwersalne zastosowanie. Picie z nich nie powoduje zmiany smaku spożywanego napoju, ponadto nie namakają. Mogą być stosowane zarówno do ciepłych, jak i zimnych napoi.

Słomki wykonane ze słomy są bezkonkurencyjne, a na pewno są korzystniejszym dla środowiska wyborem, niż słomki plastikowe. Dodatkowo są w pełni bezpieczne do stosowaniu z produktami spożywczymi i swobodnie mogą być używane przez dzieci, zgodnie z rozporządzeniem Komisji Europejskiej (WE) nr 1935/2004. Plastikowe słomki do picia, stały się symbolem zaśmieconej planety. Klienci stali się bardziej świadomi i oczekują odpowiedzialnego podejścia od firm, w tek kwestii. Słomki ze słomy, mogą stać się jednym z elementów, które utwierdzą konsumenta, że dana restauracja lub hotel, dba o środowisko naturalne.

Słomki ze słomy są bardzo efektowne, za sprawą różnych rodzajów, długości, wzorów i kolorów. Będzie to w 100% naturalna i funkcjonalna ozdoba każdego drinka. Korzystanie ze słomek ze słomy, może stanowić swego rodzaju powrót do tradycji. Pierwsze słomki, powstały właśnie ze słomy, której używano, jako forma rurki do sączenia płynów, stąd też wzięła się nazwa tego elementu.

Słomki ze słomy od Slowpack

Internetowy sklep Slowpack, oferuje słomki ze słomy, talerzyki, tacki, kubki, oraz inne ekologiczne opakowania — w bardzo atrakcyjnych cenach. Dodatkowo jest to jeden z niewielu sklepów internetowych, w których można robić zakupy hurtowe.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here