Świat IT to fascynujący korowód urządzeń i technologii, które mają ułatwić codzienne życie i pracę, a w wolnych chwilach dostarczyć tak upragnionej rozrywki. W polskim Internecie niewiele jest miejsc, które w sposób merytoryczny i przyjazny prezentują rozmaite technologie, usługi i gadżety, jednak z pewnością do takich miejsc należy blog Highlab.pl, który tworzony jest z pasji przez jednego człowieka, którego miłością jest dzielenie się codzienną świeżą dawką newsów i wskazówek dotyczących niemal każdego aspektu korzystania z najnowszych technologii.

Highlab.pl to dzieło Piotra Cichosza, który na co dzień zajmuje się między innymi programowaniem w języku JavaScript, któremu na łamach bloga poświęca dość sporo uwagi. Język ten jest jednym z najlepszych wyborów dla osób, które poważnie myślą o swoim rozwoju zawodowym i osobistym. Jest on niezwykle wszechstronny, znajdując liczne zastosowania nie tylko przy tworzeniu stron, ale również w świecie marketingu, biznesu i cyfrowej sztuki. 

Na Highlab.pl znajduje się także codzienna solidna dawka wiedzy dotyczącej technologii Blockchain i kryptowalut, które stały się już codziennością w świecie finansów i biznesu, a ich nieznajomość za jakiś czas może wiązać się z nową falą cyfrowego wykluczenia. Kryptowaluty (zobacz kryptowaluty na highlab.pl) to dziś już element codziennego życia – można za nie kupować rozmaite produkty i usługi, otrzymywać w nich zapłatę za tworzone w Internecie treści i wykonywane drobne i większe zlecenia. Blog w sposób jasny i przystępny pokazuje różne zastosowania kryptowalut w życiu codziennym i przybliża je wszystkim tym, którzy do tej pory obawiali się tej technologii i nie potrafili połączyć w umyśle w spójną całość wielu informacji pochodzących z wysoko rozproszonych źródeł. 

Highlab.pl to jednak też miejsce, w którym odkryć można frajdę, jaką dają rozmaite gadżety i inne urządzenia. Znajdują się tu merytoryczne newsy i recenzje laptopów, smartfonów, tabletów i wielu innych urządzeń, które stały się naszą codziennością. Dawka informacji jest solidna i pojawia się każdego dnia, a do tego pozbawiona jest tak popularnych clickbaitów i artykułów będących nachalnymi reklamami. Highlab.pl wnosi nową jakość w polską blogosferę technologiczną, dlatego warto śledzić go, a najlepiej jest go dodać do ulubionego czytnika RSS.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here