Używany Macbook może być doskonałym rozwiązaniem jednakowo dla studentów jak też przedsiębiorców. Należy jedynie uważnie wybrać model, dostosowany do naszych potrzeb.

Kto potrzebuje MacBooka 12?

Biorąc pod uwagę stosunek ceny do jakości, nawet jeśli chodzi o macbook poleasingowy, to biznesmeni powinni zwrócić uwagę 12-calowego MacBooka. Laptop ma tylko jedno złącze i jest przeznaczony do stosunkowo łatwych zadań: tworzenia i edytowania tekstów, tabel i prezentacji, wyszukiwania w Internecie, czatowania w sieciach społecznościowych i komunikatorach internetowych, słuchania muzyki i oglądania filmów. Jest kupowany za kompaktowość, ale bez adaptera nie można nawet naładować laptopa i jednocześnie podłączyć go kablem iPhone. MacBook 12 waży mniej niż kilogram, ale ma tylko jedno złącze, przez które ładuje się sam laptop

Który MacBook jest odpowiedni dla uczniów, studentów i specjalistów?

Zaktualizowany MacBook Air jest doskonałym rozwiązaniem dla studentów. Jest atrakcyjny przede wszystkim za niski koszt. Nowy MacBook Air zaktualizował sprzęt, głównie ekran i procesor, ale koszt laptopa prawie się podwoił, zbliżając się do ceny serii Pro. Jeśli powierzchownie porównamy Air i Pro, różnica w złączach USB-C jest natychmiast widoczna: Air ma dwa, Pro ma cztery. Pracuję z wideo i potrzebuję zewnętrznego dysku i zewnętrznego monitora. Biorąc pod uwagę fakt, że do ładowania laptopa potrzebny jest jeden port. MacBook Air występuje w trzech kolorach: kosmicznym szarym, srebrnym i złotym.

Jaka jest różnica między MacBookiem Pro 13 a 15?

Jeśli urządzenie nazywa się Pro, oznacza to, że sprzęt będzie używany przez profesjonalistów i być może zużycie będzie znacznie wyższe niż w przypadku zwykłego użytkownika. Na przykład dziennikarze mogą pracować na laptopie w pełnym wymiarze godzin, a zwykły użytkownik tylko dwie do trzech godzin dziennie. Z dużym prawdopodobieństwem elementy MacBooka Pro są nieco bardziej niezawodne, ale nie zauważysz tej różnicy, jeśli kupisz laptopa na trzy do pięciu lat i nie będziesz go używać zbyt często.

Wybierając modele MacBook Pro 13- i 15-calowe, powinieneś pomyśleć o dyskretnej karcie graficznej. Jeśli tworzysz i edytujesz zawartość wideo w 4K z efektami specjalnymi lub grasz w gry Windows w wolnym czasie, wybierasz 15-calowy MacBook Pro. Jako bonus otrzymujesz większy ekran, więcej dźwięku przestrzennego, szybszą pamięć RAM.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here